#

Депутатка, яка вимагала розстрілювати військовослужбовців ЗСУ за невиконання наказів, тепер вимагає від СБУ щось зробити зі мною

Юрій Бутусов (журналіст, головред "Цензор.НЕТ")

28.05.2022 18:20
Депутатка, яка вимагала розстрілювати військовослужбовців ЗСУ за невиконання наказів, тепер вимагає від СБУ щось зробити зі мною

Депутат, яка вимагала розстрілювати військовослужбовців ЗСУ за невиконання наказів, тепер вимагає від СБУ щось зробити зі мною, інакше буде вимагати «перезапуск гнилої системи».

Три дні тому я розкритикував законопроект депутата комітету по обороні Мар’яни Безуглоі, в якому вона вимагала надати право командирам розстрілювати військовослужбовців за невиконання наказів у бойовій обстановці. Фактично це «Ни шагу назад!» і сталінський наказ 227 у виконанні «слуги народу»: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=7721144211259141&id=100000909172681&m_entstream_source=timeline

У відповідь депутат Безугла вимагає від Служби безпеки щось зробити зі мною, інакше це ознака «гнилої системи» і «ганьба» для голови СБУ Івана Баканова. Через мене Безугла вимагає «перезапуск» СБУ.

Тобто все добре було в СБУ, а «гнилою» Служба є, на думку Мар’яни, через те що не не робить щось зі мною, журналістом.

Депутат Безугла є співавтором законопроекту про СБУ, членом комітету по обороні, який контролює СБУ, і таким чином, вона використовує службове становище щоб вимагати від СБУ дій проти мене. Вона є депутатом правлячої партії Слуга народу, і прямо впливає на діі та рішення СБУ. Заява Безуглоі - це незаконно.

Якщо у «слуги народу» Безуглоі є підстави для звинувачень, вона забовязана подати заяву про злочин до СБУ, а не вимагати незаконних дій від посадовців, яких вона контролює.

Звичайно, Безугла зробила цей ганебний пост тому що намагається уникнути відповідальності за свої діі та бездіяльність напередодні вторгнення, про які я й писав весь час як до війни так і зараз.

Ця заява Безуглоі свідчення, що якщо зі мною щось трапиться, то замовник вже визначений.

Наше листування у месенджері пані Безугла заблокувала. Але в останньому повідомленні Безугла написала, що «після війни ми з Єрмаком будемо відновлювати країну, а ти будеш заздрити».

Звертаюсь до керівництва Офісу президента дати пояснення, чи є заява Безуглоі щодо мене погоджена з ОП, чи поділяє керівництво партії Слуга народу звинувачення свого депутата, та чи є вимоги «щось зробити» зі мною в обмін на перезавантаження СБУ позицією керівництва краіни. Можливо, що слова Безуглоі про Єрмака це провокація та дезінформація, треба розібратись. Щоб суспільство усвідомлювало відповідальність, у разі чого.

Також прошу журналістів звернутись до пані Безуглоі з проханням розблокувати листування у месенджері та показати останнє повдомлення, яке вона мені надіслала, в якому згадує про свої спільні плани з паном Єрмаком. Вважаю, що приховувати це депутату Безуглій не варто, країна має знати.

Чекаю на відповідь Банкової та СБУ, у діяльність якої відкрито втручається та віддає незаконні вказівки народний депутат. Сподіваюсь, що партія Слуга народу не промовчить, і дасть оцінку.

Я на фронті, мене не складно знайти.

 

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: