#

Через політичні ігри в облраді бюджети ОТГ під загрозою

Володимир Гайдамачук (активіст)

22.12.2021 16:48
Через політичні ігри в облраді бюджети ОТГ під загрозою

Як і раніше, спостерігаємо типову передноворічну картину – бариги в Київській облраді, яких ми всі разом вибрали депутатами, торгуються за програми і затягують прийняття обласного бюджету. Знову за тиждень до Нового Року проводиться авральна сесія, де пакетним голосуванням приймуть все, що тільки можливо. І дізнаємося про все постфактум, у журналістських розслідуванням на предмет корупції. Але це вже класика, ми звикли…

Інша сторона полягає в тому, що на обласний бюджет орієнтуються громади. А їх у Київській області 69. У більшості з них будуються якість об’єкти, проводяться ремонти за програмами співфінансування з обласним бюджетом. А зараз виходить так, що орієнтирів немає. Бюджетні сесії у громадах проводяться «всліпу»: зараз не зрозуміло, будуть гроші з області, чи ні.

То про який розвиток можна говорити, якщо в облраді на першому місці шкурні інтереси окремих персон, а не добробут громад. Кожного року одне і те ж саме, обласна адміністрація не може підготувати вчасно програми, які будуть всіх влаштовувати, а обласна рада не може їх проголосувати. Цирк та й годі, а страждають від цього – люди! 

Читати "Моя Київщина" у Facebook