#

Чи вірять громадяни, що місцева влада розікрала кошти на фортифікації

Ольга Василевська-Смаглюк (народна депутатка, 96 округ)

21.05.2024 08:01
Чи вірять громадяни, що місцева влада розікрала кошти на фортифікації

Я тримаю в руках результати соціологічного опитування про те, чи вірять громадяни, що місцева влада розікрала кошти на фортифікації. І вони вірять. І я вірю! 

Зараз розкажу чому. 

Гроші йдуть не на фортифікації, а на висаджування ялинок, тюльпанів, ремонт сільських доріг та будинків, де ніхто більше не живе. Бо це за 5-10 кілометрів від лінії фронту. 

Подивіться фото. Зовсім поруч від Часового Яру планується ремонт дороги за 47 мільйонів гривень на маленький вулиці в місті Костянтинівка прямо під вікнами замовника тендера. 

Міська влада Краматорська витрачає кошти на тотальне озеленення міста(навіть на прибудинковій території та кладовищі саджають дерева). Біля міської адміністрації викопують голубі ялинки і замість них саджають великі сосни, дорогі червонолисні клени і т.д.

По місту капітально ремонтуються два мости(хоча були в доброму стані і місто не має заторів). На дороги з хорошими розмітками наносяться нові.

Також керівництву ТЕЦ поставлена задача міняти комунікації в Часовому Яру!

Ось ще фото Краматорська, в якому дороги кращі за столичні, поклали новий асфальт в приватному секторі, де мешканці залишились тільки у кількох будинках!І це не одна вулиця. Друге фото в Краматорську міняють нові комунікації! Третє фото,це ремонт пошкоджених будинків, в яких люди вже не проживають з 2022 року,а як лінія фронту стала ближче — різко почали все ремонтувати.  

Перед початком бюджетного року я подала законопроект, який забороняє витрачати кошти на бруківку ані місцевій владі, ані центральній. Він був знятий з розгляду Комітетом з питань бюджету Верховної Ради. Мене про це не попередили. Товариші з місцевої влади і з бюджетного комітету, ви своїх дітей вивезли в інші краї? Що відбувається? 

Я подала запити в Житомирську, Чернігівську та Київську області щодо стану будівництва фортифікаційних споруд. З усіх трьох ОВА відповіла лише Чернігівська. Житомирська запросила відвідати сусідню область, щоб ознайомитись з матеріалами. А Київська область взагалі не відповіла нічого по суті. 

Але я мовчати не буду. Пристібайтесь, далі буде.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: трава

На зображенні може бути: вулиця, дорога, трава, туман та дерево

Немає опису світлини.

Читати "Моя Київщина" у Telegram