#

Чому Ярослав Москаленко хоче продати Коцюбинське столичним забудовникам

Сергій Даніш (селищний голова Коцюбинського)

23.11.2021 16:25
Чому Ярослав Москаленко хоче продати Коцюбинське столичним забудовникам

Завтра на сесії Київської обласної ради окрема група депутатів намагатиметься відмінити рішення про затвердження меж селища Коцюбинське.

Раніше Київоблрада затвердила межі Коцюбинського. На основі рішення Київоблради таке ж рішення про затвердження меж прийняла Бучанська районна рада. Тому, дане рішення є вже виконаним і у Київоблради немає законних повноважень про відміну даного рішення, особливо, враховуючи практику Верховного суду України.

Завтрашню земельну аферу планує та організовує ключовий персонаж – це Ярослав Москаленко. То ж, познайомлю з ним громаду.

Ярослав Москаленко – ексрегіонал. Потрапив на обкладинку західних ЗМІ, як єдиний депутат, який двома руками (в прямому розмінні) голосував за диктаторські закони 16 січня, що призвело до Революції Гідності.

З приходом Януковича з 2010 року працював першим заступником голови Київської ОДА.

З 2010 до 2012 року — депутат Київської обласної ради від Партії регіонів.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від "Партії регіонів" як член "Партії регіонів".

За інформацією “Вікіпедії”, Ярослав Москаленко – кнопкодав, прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання, фігурант шести антикорупційних розслідувань.

Активно підтримував Ольгу Матюшину, яка на сьогодні є фігурантом кількох кримінальних проваджень, наразі є підсудною.

Звертаюся до кожного депутата Київської обласної ради!

Шановні депутати! Ви маєте захищати інтереси Київської області, а сьогодні Москаленко в інтересах столичних забудовників намагається пролобіювати передачу Києву і столичним забудовникам частину Коцюбинського, незаконно відмінити рішення про встановлення меж селища та наплювати на територіальні інтереси Київської області.

Я б розумів би вас, якби ви були депутатами Київської міської ради. Але як ви можете віддавати частину області столиці? Хіба це не зрада ваших виборців?

У мене до вас є ще питання. Якщо Москаленко – це "політичний труп" і йому все одно, за що голосувати обома руками – чи за дерибан області, чи за диктаторські закони Януковича, то чи готові ви стати з ним в один ряд, приймаючи незаконні рішення Київської обласної ради?

Читати "Моя Київщина" у Telegram