#

"Чорні реєстратори" передали землі лісового фонду під забудову

Олександр Маркушин (міський голова Ірпеня)

14.01.2022 18:07
"Чорні реєстратори" передали землі лісового фонду під забудову

Поки ірпінці щедрували і зустрічали Старий Новий рік, відбулася спроба привласнення земель лісового фонду в нашій громаді. 

Сьогодні нам стало відомо, що дві земельні ділянки загальною площею понад 8 га, які належать до земель державного лісового фонду та знаходяться в межах території Ірпінської міської громади, так звані "чорні реєстратори" передали у приватну власність із цільовим призначенням під багатоповерхову забудову. 

Все сталося вчора. Працювали два реєстратори: Касяненко Марина Анатоліївна з Кіровоградської області та Мельник Інна Віталіївна з Харківської області. За інформацією, яку ми отримали з достовірних джерел, обидві представниці Держгеокадастру діяли на підставі підроблених державних актів 2001 року.

Віддавши землі державного лісового фонду в приватні руки та ще й зі зміненим цільовим призначенням, Держгеокадастр вийшов за межі своїх повноважень та порушив земельне законодавство.

Ми уже готуємо подання в правоохоронні органи з повідомленням про цей ганебний злочин зі сторони Держгеокадастру.

Також звертаємося до Державного агентства лісових ресурсів, яке є розпорядником згаданих земель, із вимогою також невідкладно звернутися до правоохоронних органів та суду для скасування рішень «чорних реєстраторів.

Як бачимо, поки місцеві псевдоактивісти з подачі електоральних невдах кричать про землі "не в межах Ірпеня", зацікавлені особи тихенько роблять свою справу, на якій зароблять мільярди.

Тому закликаю зараз усіх, кому справді не байдуже наше місто, активізуватися і допомогти повернути землі лісового фонду у власність держави.

А "чорних реєстраторів" попереджаю про відповідальність за такі дії. Ми просто так це не залишимо і контролюватимемо питання аж до моменту оголошення вироків "чорним реєстраторам".

Читати "Моя Київщина" у Facebook