#

Ця нагорода — для всіх аграріїв: отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ

Андрій Дикун (голова Всеукраїнської аграрної ради)

14.04.2026 20:23
Ця нагорода — для всіх аграріїв: отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ

Отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського — як визнання внеску аграріїв-учасників Всеукраїнська Аграрна Рада у оборону й визволення Києва та Київської області у 2022 році. Для мене велика честь прийняти її від імені всіх наших аграріїв, які з перших днів повномасштабного вторгнення стали опорою для країни.

У березні–квітні 2022 року, коли Київ був під загрозою, ми забезпечили постачання 40 тисяч тонн пшениці на «Київмлин», щоб у місті був хліб. Наприкінці лютого — на початку березня учасники ВАР передали перші 50 пікапів для Сил оборони, які працювали саме на київському напрямку. Станом на сьогодні це вже близько 3000 автомобілів для наших військових на найскладніші напрямки оборони.

У той момент кожен робив те, що міг, для захисту країни. І весь цей час ми продовжуємо системно підтримувати ЗСУ, бо якби не вони — не було б України.

Щиро дякую кожному аграрію, хто у найтемніші дні включився в роботу: забезпечував продовольство, шукав транспорт, передавав техніку, підтримував військових і громади. Ця нагорода — про всіх вас.

Дякую генералу Сирському за високу оцінку внеску українських аграріїв в оборону держави.

Разом — до Перемоги!

Слава Україні!

Читати "Моя Київщина" у Telegram