#

Вован системно та зухвало/відважно порушує містобудівне законодавство

Олексій Зіневич (громадський діяч, засновник проєкту "Громадська Ініціатива" та ІА "Погляд)

10.12.2021 20:35
Вован системно та зухвало/відважно порушує містобудівне законодавство
Олексій Зіневич
Вова вчора купив не тільки грамоту собі у Парцхаладзе, а ще і джинси у ЗМІ на 2 тисячі доларів.
Відважний хлопчик поділився роздумами про роботу ДАБІ, яка з його слів була корумпованою, а законопроект 5655, який, я впевнений Вован в очі не бачив, цю корупцію подолає.
Я дозволю собі декілька тез, які покажуть все блюзнірство цього афериста:
1. Ірпінь був першим містом в Україні якому ДАБІ делегувало контроль та видачу документів СС1, СС2 (малих та середніх об'єктів) ось великий матеріал що з цього вийшло, і як наш молодий хлопчик на цьому наварив:
2. ДАБІ Ірпеня рулить абсолютно залежний від Вови Камишан, який ігнорує всі звернення та порушення у регіоні.
3. Нещодавно оновлений ДІАМ проводив перевірку Сапона, та виявила купу порушень, результатом перевірки стало подання про відсторонення головного архітектора Сапона, та кримінальна справа. Сапона досі не звільнено.
Тобто 5 років все було у Вови добре, він спокійно стриг капусту, будував по дозволам сс1, що видав Камишан, об'єкти складністю сс3, а зараз, коли оновлений ДІАМ провів перевірку та виявив порушення, Вова замовляє джинсу та ділиться своїми глибокими роздумами.
Наведу прості приклади: ЖК Новатор Ірпінь документи сс1 Камишана і Сапона на дім 25 квартир, збудовано та продано понад 80 квартир.
Ось ще приклад: ЖК Бургундія понад 300 квартир Вова будує по СС1, що не можливо в принципі: https://e-construction.gov.ua/permits.../2479141081082496504
Ще приклад ЖК Рівер Порт, там взагалі без документів розпочали будівництво, сапон/камишан того не бачать:
Отже, Вован системно та зухвало/відважно порушує містобудівне законодавство, і зовсім "не палевно" накуповує джинси щодо реформи ДАБІ, та корупції у цій галузі яку він сам п'ять років культивував у регіоні.
Наостанок аналіз ризиків проекту закону 5655: https://www.pravda.com.ua/columns/2021/10/4/7309349/
P.S. Вован, а що цей текст взагалі означає, яка "спільна робота підготувати законопроект"? Що ти там нюхаєш, депутат ти недороблений, вичитуй Щербинини тексти, не сміши людей :))))
"Саме тому можна говорити, що наша спільна робота дозволить підготувати до другого читання дійсно якісний, збалансований законопроєкт, який врахує інтереси держави, органів місцевого самоврядування, професійного середовища та бізнесу, істотним чином змінить сферу містобудування, створить потужний імпульс для розвитку будівельної галузі."

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: