#

День Незалежності України – це не просто день народження держави

Валерій Колюх (народний депутат України, 92 округ)

24.08.2021 15:31
День Незалежності України – це не просто день народження держави

Сьогодні ми відзначаємо 30-ту річницю з Дня проголошення Незалежності України. Безперечно, найбільше державне свято творилося кропіткою працею, відданістю та любов’ю нашого народу до своєї рідної землі, щирим прагненням до свободи і суверенності.

День Незалежності України – це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які боролися за нашу державність, творили її історію. Це свято – день роздумів – про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед країною, про нашу національну ідентичність. Впевнений, що запорукою успіху українського суспільства була й буде громадська злагода, висока відповідальність кожного за доручену справу, об’єднання зусиль мільйонів громадян заради вільної та незалежної України.

Дні святкування Незалежності України наповнюють наші серця радістю та гордістю за Батьківщину, повагою до її державних символів, прагненням до єдності та порозуміння, планами на щасливе майбутнє українського народу.

З нагоди національного свята прийміть щирі побажання міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі, нехай кожна справа та кожен крок додають нам енергії та натхнення для нових здобутків та добрих починань! 

Читати "Моя Київщина" у Telegram