#

Депутати та "Батьківщина" врятували Київщину від земельного дерибану

Костянтин Бондарєв (Народний депутат)

25.11.2021 18:53
Депутати та "Батьківщина" врятували Київщину від земельного дерибану
Костянтин Бондарєв

Сьогодні "Батьківщині" та депутатам місцевих рад вдалося відстояти інтереси людей та врятувати Київщину від земельного дерибану!

Спершу хочу подякувати депутатам рад різних рівнів, які приїхали сьогодні на сесію Київської облради, аби не допустити нахабний розпил земель Київщини. Вчора я звернувся з проханням не стояти осторонь проблеми — і мене почули. Сьогодні ми розуміємо, що Коцюбинське — це лише початок і вже завтра "під прицілом" може опинитися інший населений пункт. Забудовників, які лобіюють такі земельні рішення, інтереси людей хвилюють в останню чергу.

Окрема подяка депутатам обласної ради, які дослухались до нас та не підтримали рішення по захопленню частини Коцюбинського!

Я радий, що нам вдалося виграти цю битву, але розумію, що війна ще попереду. Прикро говорити про те, що у Київській облраді є депутати, які лобіюють інтереси будівельників, а не мешканців Київщини. Сьогодні на сесії Роман Титикало від "Європейської солідарності" та Ярослав Добрянський від "За майбутнього" показали, чиї інтереси насправді відстоюють, коли переконували депутатський корпус "розпилити" Коцюбинське.

Але ми не здаємося! Друзі, вдячний всім за підтримку — ми обов’язково переможемо!


Читати "Моя Київщина" у Telegram