#

Держава-терорист та її керівництво будуть притягнуті до відповідальності

Тетяна Семенова (заступниця голови Київської облради)

12.12.2022 10:15
Держава-терорист та її керівництво будуть притягнуті до відповідальності
Тетяна Семенова

Сьогодні депутатським корпусом підтримали спільну заяву до міжнародних інституцій щодо здійснення рф ракетного тероризму

Спільна заява депутатів Київської обласної ради VIII скликання до Організації Об’єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Урядів та Парламентів іноземних держав про здійснення російською федерацією ракетного тероризму

Від самого початку військової агресії проти України, російська федерація неодноразово вчиняла дії, які підпадають під визначення тероризму та за своїм змістом є актами геноциду, спрямованими проти Українського народу.

Російськими військовими злочинцями захоплено Запорізьку АЕС, розміщено на її території зброю та боєприпаси, здійснюються спроби відключення Запорізької АЕС від енергетичної системи України та вчиняються інші дії, які можуть спричинити ядерну катастрофу посеред Європи, зокрема, обстріли території Запорізької АЕС.

Злочинне військово-політичне керівництво російської федерації використовує Запорізьку АЕС як інструмент ядерного шантажу України, Європи та всього світу.

Із жовтня 2022 злочинний режим російської федерації вдався до нового різновиду тероризму – ракетного.

Починаючи з 10.10.2022, майже кожного тижня, російська федерація здійснює масовані ракетні обстріли об’єктів цивільної інфраструктури України.

Цілями для масованих ударів ракетами та безпілотниками стають об’єкти електропостачання, водопостачання, водовідведення, опалення, школи, дитячі садки, житлові будинки по всій Україні.

Злочинна російська влада не приховує, ні факту вибору цілями об’єктів саме цивільної інфраструктури, ні мети здійснення таких обстрілів – терору Українського народу для подолання опору та припинення існування України як незалежної держави.

Такі дії російської федерації зумовлюють загибель цивільного населення, руйнування та порушення нормальної роботи об’єктів критичної інфраструктури. Зумовлює перебої в постачанні електроенергії, води та тепла для мільйонів громадян України.

Окрім того, звертаємо увагу, що українська енергетична інфраструктура є частиною європейської мережі операторів системи передачі електроенергії (ENTSO-E). У зв’язку з чим, ракетний тероризм російської федерації спрямований не лише проти України, а й дестабілізує енергетичну безпеку інших держав Європи, зокремаМолдови та Угорщини.

Вважаємо, що завдяки спільним зусиллям України та міжнародного співтовариства, збройну агресію російської федерації буде припинено, а держава-терорист та її керівництво будуть притягнуті до відповідальності, у зв’язку із зазначеним вище закликаємо:

  1. Засудити напад російської федерації на об’єкти цивільної інфраструктури України та визнати, що ці дії є продовженням російської політики геноциду Українського народу.
  2. Відповідно до міжнародних стандартів та процедур визнати російську федерацію державою терористом (державою – спонсором тероризму).
  3. Посилити санкції проти російської федерації як держави-терориста та вжити заходів щодо усунення прогалин, які дозволяють російській федерації обходити та уникати санкцій.
  4. Прискорити надання Україні сучасних систем протиповітряної та протиракетної оборони.
  5. Вжити заходів щодо створення спеціального міжнародного трибуналу для розслідування воєнних злочинів, вчинених керівництвом російської федерації та військовими її збройних сил.
  6. Ввести в дію механізми фінансування відбудови України, у тому числі за рахунок коштів російської федерації.
  7. Сприяти у постачанні до України високовольтного обладнання для термінового відновлення безперебійного живлення критичної інфраструктури, лікарень, шкіл, дитячих садків та житлових будинків.
Читати "Моя Київщина" у Telegram