#

Дмитро Качура (журналіст): Коли невідомо, хто гірший

20.06.2019 08:43
Дмитро Качура (журналіст): Коли невідомо, хто гірший

Колишні колеги Портнова та політичні соратники колись детально розповідали мені про юридичний хист даного персонажу. Коротко: «Недоучка-самоучка. Як кожна людина без академічної освіти – звик підлаштовувати законодавство і всю юридичну систему під себе. Фактично він не юрист, а «рєшало» і маніпулятор».

Зараз кандидат в депутати по округу №94 (Обухів, Васильків) Олександр Дубінський з завзяттям, гідним кращого застосування, почав розповідати про поганих студентів Національного університету ім.Т.Шевченка, які виступили проти відновлення в цьому виші одіозного екс-заступника голови АП часів Януковича. Мовляв, тому у нас і юристи такі «х..йові», бо, бачте, не хочуть повернення Портнова.

Зрозуміло, що Дубінський виступає за Портнова, бо його так, вочевидь, попросив його роботодавець Ігор Коломойський. Все дуже прозаїчно. Але варто говорити відверто: «ху..ві», за визначенням журналіста-кандидата з «плюсів», у нас юристи на кшталт Портнова та його «достойних» учнів-рєшал.

P.S. Пост не на підтримку Кононенка (чур мене чур), але особисто в парі Дубінський-Кононенко навіть не знаю, хто гірший…

Читати "Моя Київщина" у Facebook