#

ДНК-лабораторії від фонду Говарда Баффета допоможуть розкривати воєнні злочини

Андрій Нєбитов (Заступник начальника поліції України)

16.01.2023 10:28
ДНК-лабораторії від фонду Говарда Баффета допоможуть розкривати воєнні злочини

Поліцейські, зокрема спеціалісти-криміналісти та слідчі, отримали від всесвітньо відомого філантропа два новітні апарати ANDE 6C, за допомогою яких можливо виділити ДНК-профіль та у подальшому встановити особу.

Понад 1300 осіб оглянули працівники поліції після деокупації. Більше 700 - закатовані, всі інші загинули внаслідок мінно-вибухових травм. У багатьох випадках ми не маємо змоги встановити дані або навіть стать. Тому ДНК-лабораторії безумовно необхідні для ідентифікації загиблих, оперативного розкриття та розслідування воєнних злочинів.

Мобільна ДНК-лабораторія дає можливість на місці події оперативно провести  дослідження та детальний огляд вилучених біологічних зразків. Крім цього, важливою перевагою є швидке виділення ДНК-профілю — протягом 94 хвилин.

Ми відбудовуємо потенціал правоохоронних органів та вдосконалюємо розслідування злочинів, завдяки плідній співпраці з іноземними представниками. Міжнародна підтримка є вкрай важливою для нас і я дякую за колосальну підтримку.

Поліція Київщини щиро вдячна Говарду Баффету та усій команді його благодійного  фонду за підтримку і допомогу поліції під час воєнного стану!

Читати "Моя Київщина" у Telegram