#

Долучаємось до допомоги бійцям на передовій

Віктор Левицький (активіст)

06.09.2023 18:38
Долучаємось до допомоги бійцям на передовій

Друзі, отримав дуже не хороші новини, на фронті шалені втрати наших хлопців. Вони в розпачі, просять забезпечити їх елементарними речами.

Наразі хлопці працюють переважно пішою ходою через мінні поля, за поставленими завданнями заходять глибоко в ворожий тил.

 Умови не реальні для виконання, сотні ворожих дронів, все заміновано, плюс ворожа артилерія. 

Загиблих і поранених дуже багато, евакуація дуже важка, приходиться виносити поранених 6-8 кілометрів, одного пораненого виносить десяток бійців, це займає дуже багато часу, по дорозі від невчасно надання допомоги хлопці помирають.

Наші місцеві жлоби думають тільки про наповнювання власних кишень будують нах@й нікому не потрібні алейки з квіточками для власного збагачення купляють за 400 мільйонів боргову ТЕЦ, яка забезпечує теплом лише мк-р Леваневського.

Депутатів за правильні голосування він всадив на зарплату, а сам чудує що хоче.

Бог йому суддя, а за все, що натворив за ці роки, його покарають люди, яких він обдурив.

Але то таке, треба терміново допомагати хлопцям.

Терміново в кого є можливість долучайтесь. Треба придумати і впровадити в життя на сьогодні найголовніше - засоби для евакуації поранених і загиблих так, щоб задіяно було мінімум бійців для здолання 5 км і більше. Без допомоги авто. 

Напрацювання вже є, але можливо ваші будуть кращі. Тому жду пропозиції. А ще треба напрацювати і впровадити в життя виготовлення засобів для розмінування. Якщо коротко, потрібна безпечна прокладка детонуючого шнура. Хто знає про що я, той мене зрозуміє.

Також маємо напрацювання.

Друзі, треба об'єднуватися, ворогів в нас хватає і внутрішніх і зовнішніх треба допомагати хлопцям. Наразі на фронті настали найважчі часи. В кого там діти, батьки, дочки - моліться за них, вони роблять неможливе та ще без елементарного забезпечення.

Вірте тільки в ЗСУ. Героям Слава!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: