#

Дванадцята річниця розстрілу на Майдані

Олег Іваненко (депутат Київської облради)

19.02.2026 13:22
Дванадцята річниця розстрілу на Майдані
Олег Іваненко

Дванадцята річниця розстрілу на Майдані...

12 років тому я стояв саме на цьому місці, коли вночі палав Будинок профспілок. Пам’ятаю той вогонь, дим, тривогу й рішучість у серцях людей. Пам’ятаю ціну свободи, яку тоді ще не всі до кінця усвідомлювали.

Кожного року намагаюся бути тут із квітами — щоб подякувати. Щоб вшанувати. Щоб не забути.

І навіть не міг подумати, що через 12 років стоятиму тут уже у статусі військового, зі своїми відзнаками, продовжуючи ту саму боротьбу, за яку вони віддали життя.

Пам’ять загиблим...

Шана воїнам.

Честь маю !!! 

На зображенні може бути: пам’ятник та текст

Читати "Моя Київщина" у Facebook