Дванадцята річниця розстрілу на Майдані
Олег Іваненко (депутат Київської облради)
19.02.2026
13:22
Олег Іваненко
Дванадцята річниця розстрілу на Майдані...
12 років тому я стояв саме на цьому місці, коли вночі палав Будинок профспілок. Пам’ятаю той вогонь, дим, тривогу й рішучість у серцях людей. Пам’ятаю ціну свободи, яку тоді ще не всі до кінця усвідомлювали.
Кожного року намагаюся бути тут із квітами — щоб подякувати. Щоб вшанувати. Щоб не забути.
І навіть не міг подумати, що через 12 років стоятиму тут уже у статусі військового, зі своїми відзнаками, продовжуючи ту саму боротьбу, за яку вони віддали життя.
Пам’ять загиблим...
Шана воїнам.
Честь маю !!!
