#

ФК "Колос" та Агрофірма "Світанок" закупили 10 апаратів для штучної вентиляції легенів для лікарень

Андрій Засуха (Президент ФК "Колос")

17.03.2020 16:29
ФК "Колос" та Агрофірма "Світанок" закупили 10 апаратів для штучної вентиляції легенів для лікарень

Сьогодні ми, як ніколи, повинні поставитися з порозумінням до заходів, яких вживає влада щодо запобігання розповсюдження коронавірусу в нашій країні та виконувати їх. Тому від сьогоднішнього дня, 17 березня, ФК «Колос» усіма командами (від головної до дитячих команд академії) призупиняє тренувальний процес, як того вимагає Постанова Уряду України. У той же час ми не можемо зупинити роботу нашої агрофірми «Світанок». Однак ми вживаємо всіх можливих заходів, щоб наші працівники та їх сім’ї перебували в максимальній безпеці під час сільськогосподарських робіт.

Ми відповідально ставимося до існуючої проблеми та робимо все для того, аби боротьба з пандемією в нашому регіоні була максимально ефективною. У зв’язку з цим футбольний клуб «Колос» та агрофірма «Світанок» закупили для Васильківської, Фастівської та Білоцерківської районних лікарень — 10 сучасних апаратів для штучної вентиляції легенів, які, окрім традиційних, мають 8 розширених режимів роботи; забезпечили медичний персонал лікарень усіма необхідними засобами індивідуального захисту та придбали медикаменти для максимально ефективної роботи закладів під час карантину.

У жодному разі футбольний клуб «Колос» та я особисто як громадянин України не залишимося осторонь цієї дуже серйозної для нас всіх проблеми. Ми були, є і будемо однією великою родиною. Друзі, бережіть себе та своїх близьких, бо немає нічого ціннішого за життя!

 
Читати "Моя Київщина" у Facebook