#

Гарматне м’ясо в Україну направляє з рф уродженець Яготина

Юрій Задоя (журналіст, офіцер Збройних сил України)

28.03.2022 16:56
Гарматне м’ясо в Україну направляє з рф уродженець Яготина
Юрій Задоя, офіцер ЗСУ, розповів про зрадника з Яготина

Нижче (в кінці матеріалу) на фото Валерій Грицай, уродженець міста Яготина Київської області.

Ця людина 30 років  прожила в Яготині, а нині обіймає посаду військового комісара Бєлгородської області рф.

В той час, коли в Україні війна – Валєра слухняно виконує накази путіна і проводить мобілізацію, щоб нищити своїх земляків.

Валєра, зараз у Яготині проживають твоя мама Грицай Ольга Сергіївна и та сестра Стригун (Грицай) Лариса Степанівна – зателефонуй їм і спитай, що реально відбувається в тебе на Батьківщині?

Скоро буде ряд міжнародних судових слухань відносно агресії рф і ти, саме ти, Валєра, теж будеш на лаві підсудних за виконання злочинних наказів, що потягли за собою тисячі людських жертв.

Подивися на свого очільника шойгу! Він сховався в лікарні і фактично самоусунувся від виконання путінських доручень. Зроби і ти так, поклади на стіл рапорт і станеш героєм для свої земляків, ніж посмертно «героєм» для кремлівської шайки.

Умисно пишу до тебе українською мовою, ти її добре знаєш і спілкуєшся вдома нею, тому задумайся і прийми правильне рішення для всіх.

Я не прошу тебе стрілятися!

Але якщо ти дістанеш табельну зброю і пострілом у свою скроню заявиш протест путінським невігласам – твій вчинок увійде в історію, як і інших офіцерів, які мали честь.


Валерій Грицай в юності


Валерій Грицай зараз - в Белгороді

Р.S. Фото В. Грицая зі шкільного альбому надано його однокласницею Оленою Бабець.

Читати "Моя Київщина" у Facebook