#

Громадяни мають бути обачними в місцях, де відбулись бойові дії

Андрій Нєбитов (Заступник начальника поліції України)

20.04.2022 12:19
Громадяни мають бути обачними в місцях, де відбулись бойові дії
Андрій Нєбитов

Щойно неподалік Ірпеня водій вантажівки підірвався на міні. Кабіну рознесло в шмаття, охопило вогнем. Годі й казати, що трапилось з водієм.  

Цієї ж доби двоє працівників лісгоспу вирішили скоротити шлях, поїхали лісосмугою, один вкоротив собі життя, другий нині госпіталізований. Так закінчилась поїздка неперевіреним маршрутом в зоні, яка була під окупацією. 

Вранці у  Броварах  місцевий житель прогулювався територією, де відбулися бойові дії, знайшов коробку з невідомим пристроєм, приніс додому, почав відкривати – трапився вибух, чоловіку відірвало кінцівки, пошкодило обличчя. 

Вже вкотре закликаю громадян бути обачними в місцях, де відбулись бойові дії. Розумію, що прохати і вимагати дотримуватись інструкцій безпеки - робота невдячна. 

Втім під час зачисток ми будемо продовжувати попереджати громадян про небезпеку мін, гранат та інших вибухонебезпечних предметів, які могли залишити окупанти, адже життя  - це найцінніше.  

Будьте максимально обережними! Це питання вашого здоров’я і життя. Обов’язково  попередьте про небезпеку своїх близьких та друзів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram