#

Ігор Оваденко (голова організації "СВД"): Як влада у Обухові витрачає шалені кошти на закупівлю лавок

24.09.2019 09:39
Ігор Оваденко (голова організації "СВД"): Як влада у Обухові витрачає шалені кошти на закупівлю лавок

Вітаю друзі! Зараз розповім вам історію як я вирішив придбати та подарувати землякам мешканцям м. Обухова Київської області садово-паркову лавку та встановити її в будь-якому місці нашого міста де б вона була у нагоді.

Під час пошуків нормальної та зручної для відпочинку земляків лавки випадково натрапив на документи, згідно з якими непогані як на мене садово-паркові лавки як на "Фото - 2" купує Обухівська міська рада Київської області.

https://dozorro.org/tender/UA-2019-09-10-000050-a…

Отже, згідно з одним із Договорів купівлі-продажу від 09.09.2019 #201, який укладено між ФОП Погасян Г.Л. та Обухівським міським головою Київської області Олександром Левченко міська влада закупила 21 паркову лавку "ЛСП 2" на загальну суму 125 790, 00 грн. Якщо розділити то ціна однієї лавки становить 5990,00 грн. Майже шість тисяч гривень.

Як на мене це занадто висока оптова, наголошую - оптова ціна для садово-паркової лавки "ЛСП 2" виробництва ТОВ "Монастирищенський котельний завод", яке розташоване в Черкаській обл., Монастирищенському р-н, смт Цибулів.

http://mkz.com.ua/index.php…

До речі лавку цього Черкаського підприємства можна купити по роздрібній ціні набагато дешевше, аніж її купує за бюджетні кошти Обухівський міський голова Олександр Левченко (фото

https://prom.ua/ua/p1011061455-lavka-sadovo-parkovaya.html

Йдемо далі. Садово-паркову лавку як на "Фото - 1" Обухівський міський голова Олександр Левченко купував в 2017 році у Львівського підприємства ТОВ "Компанія Європейський парк".

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-10-001046-c

☝Згідно з Оголошенням про проведення конкурсних торгів Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області закупив у цього підприємства 40 паркових лавок як на "Фото - 2" на загальну суму 199 600,00 грн. Якщо розділити ціна однієї лавки становить 4 990,00 грн. Майже п'ять тисяч гривень.

Даному підприємству за порушення законодавства під час участі в тендерних закупівлях заборонено приймати участь в торгах строком на три роки.

http://lviv.nashigroshi.org/…/try-firmy-iaki-rozihruvaly-…/…

Мабуть тому Олександр Левченко більше і не закуповує у цього Львівського підприємства садові лавки для мешканців міста. Це і добре друзі бо вони не такі зручні як ті, що Олександр Миколайович через власну прокладку у вигляді ФОП Пагасян Г.Л. купує у Черкаського підприємства ТОВ "МКЗ".

Дякую друзі всім хто допоміг мені знайти нормальну садово-паркову лавку та за помірною ціною не гірше та не дорожче за ті, які закуповує Обухівський міський голова Київської області Олександр Миколайович Левченко!

Завдяки вам я знайшов в одному з магазинів Обухівського району Київської області (Фото - 4) зручну для відпочинку лавку за ціною 2 227,00 грн. (додатково +10% знижки), набагато дешевшу та не гіршу, аніж ті, які за наші з вами бюджетні кошти купує Олександр Левченко!

Єдине залишилось вирішити де її краще встановити. Чекаю на ваші пропозиції.

Назвемо цю лавку скажімо:

"Паркова лавка імені Левченка Олександра Миколайовича", скорочена назва - "ЛОМ" чи може ще якось.

І на останок. Мені подобається, що наше місто завдяки нашій з вами об'єктивній критиці влади змінюється на краще, вкладається бруківка (це окрема розмова), встановлюються по місту садово-паркові лавки. Єдине що мені не подобається друзі так це те, що ніякої кризи насправді немає!
Вони просто крадуть наші з вами гроші, навіть на таких днібницях як купівля садово-паркових лавок!

Орієнтовно на купівлі однієї садово-паркової лавки зверху штучно накручується мінімум 100 доларів США!

Далі буде!

Читати "Моя Київщина" у Facebook