#

Ігор Сапожко (міський голова Броварів): у нас є позитивні тенденції у впровадженні інклюзивної освіти

06.12.2018 14:48
Ігор Сапожко (міський голова Броварів): у нас є позитивні тенденції у впровадженні інклюзивної освіти

Багато хто з вас знає, що в понеділок був Міжнародний день людей з інвалідністю. Також цього року ми маємо ювілейну дату – 10-річчя з дня відкриття Міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради. "У нас можливо все" – під такою назвою пройшли заходи в цьому закладі.

Мав нагоду долучитись і, вкотре, подивитись як працює наш броварський центр.

Я вдячний педагогічному колективу, вдячний батькам, тому що результат тієї роботи і натхнення видно одразу. Також, я дякую кожному із тих, хто доклав максимальні зусилля, щоб цей центр існував, працював і розвивався виключно у позитивному напрямку.

На сьогоднішній день, окрім центру реабілітації у нас діє ефективна інклюзивна програма освіти. Сьогодні у нас багато дітей, вихованців цього центру, йдуть до першого класу підготовленими та навченими. Нам треба ще багато працювати, але тішусь, що маємо позитивні тенденції в провадженні інклюзивної освіти.

До речі, маємо плани щодо розширення існуючого центру. Вже є проектна документація на 3 об’єкти: розширення територіального центру та переселення районного управління соціального захисту, розширення центру реабілітації у бік територіального центру і також закінчується підготовка проектної документації, яка передбачає можливість побудови окремого басейну центру реабілітації на цій території.

Читати "Моя Київщина" у Facebook