#

Історія з корупційним скандалом відбудови Гостомеля у трьох діях

Аліса Юрченко (Журналістка)

09.06.2023 10:35
Історія з корупційним скандалом відбудови Гостомеля у трьох діях
Аліса Юрченко

Історія з корупційним скандалом навколо відбудови Гостомеля у трьох діях.

Дія 1. У понеділок ми випустили розслідування про розкрадання грошей на відбудову Гостомеля. Гостомельська військова адміністрація перекидала мільйони на відбудову місцевих будинків, зруйнованих/пошкоджених російськими злочинцями, підставним ФОПам і “паперовим” фірмам. Один з ФОПів взагалі виявився днрівцем. Причому частина виведених коштів на папері пішла за роботи, які вже оплатили самі мешканці постраждалих будинків. В інтерв'ю представники адміністрації сказали, що не перевіряють фопів і фірми перед тим, як віддавати їм гроші (і з загального тону розмови виглядало, що й не бачать у цьому проблеми).

Дія 2. У вівторок голова Гостомельської військової адміністрації звернувся до президента, щоб той допоміг йому позбавитися тиску, бо вони вперше роблять відбудову і треба було їх хвалити, а не сварити.

Дія 3. У четвер президент звільнив очільника Гостомельської військової адміністрації.

Не знаю, чи зробить це процес використання коштів на відбудову чеснішим. Я в цих питаннях не дуже оптиміст. Але хочеться вірити, що хоча б загроза аналогічно стрімкого звільнення буде запобіжником для наступних таких історій.

Читати "Моя Київщина" у Telegram