#

Київ є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами

Микола Жирнов (голова Київської міської військової адміністрації)

30.05.2022 15:50
Київ є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами

Наразі інформаційний простір наповнюють інформацією про нібито повторний наступ на столицю.

Тому вважаю за необхідне як голова Київської міської військової адміністрації прокоментувати ситуацію.

Наразі, якщо дивитися на Брянську та Курську області, то фактичних ознак формування військ ми не спостерігаємо. Однак знаємо, що російська федерація може також використовувати і території білорусі.

Росія від своєї агресивної мети оволодіти всією території України не відмовилась. Київ як столиця є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами. Враховуючи значну кількість людського та матеріально-технічного ресурсу, небезпека повторного наступу залишається.

Ми розуміємо, що для повторного наступу потрібно створити велике угрупування військ, а для цього потрібен час на підготовку особового складу, озброєння військовою техніку та матеріально-технічних засобів. У сьогоднішніх умовах раптово або за короткий термін цього здійснити неможливо.

Ми щодня пильно стежимо за діями противника. І готуємося до його зустрічі: готуємо рубежі та позиції в інженерному відношенні, будуються оборонні споруди, визначена місцевість готується для замінування, проводиться підготовка військ з урахуванням набутого досвіду.

Загроза існує та існуватиме, доки ми не переможемо, однак Київ готується дати належну відсіч ворогу!

Бережіть себе!

Разом – ми сила, разом ми переможемо!

Слава Україні!

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: