#

Київщина отримала 42 нові автомобілі екстреної медичної допомоги

Василь Володін (ексголова Київської ОДА)

24.06.2021 13:37
Київщина отримала 42 нові автомобілі екстреної медичної допомоги
Василь Володін

Зранку працюю у Переяславі. Проінспектував хід реконструкції приймального відділення центральної районної лікарні, яка триває в рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво.

Окрім цього, в мене є ще одна важлива новина для жителів Переяслава та навколишніх населених пунктів. На місцеву станцію екстреної медичної допомоги розподілено чотири сучасні «швидкі».

А всього Київщина отримала 42 нові автомобілі екстреної медичної допомоги. Їх буде розподілено між районами нашої області.

Усі автомобілі укомплектовані сучасної технікою. Маємо 28 «швидких» класу «В» і 14 «швидких» класу «С». Перші оснащені електрокардіографами з функцією телеметрії та дефібриляторами. Другі додатково обладнані апаратами штучної вентиляції легень.

Це дуже важливо, адже є випадки, коли життя хворого залежить не лише від того, наскільки швидко його транспортують до лікарні, а й від того, наскільки якісну допомогу йому зможуть надати ще в дорозі до медзакладу.

А зараз поділюсь ще однією хорошою новиною: наш регіон незабаром очікує додаткові 48 нових сучасних автомобілів екстреної медичної допомоги. Щиро сподіваюсь, що ці автомобілі, які ми вже отримали та які очікуємо в найближчий час, допоможуть врятувати нашим медикам не одне людське життя.

Читати "Моя Київщина" у Telegram