#

Київській обласній лікарні подарували апарат ШВЛ

Ніна Карповець (радіотелеведуча)

10.04.2020 08:00
Київській обласній лікарні подарували апарат ШВЛ

Сьогодні велике православне свято - Благовіщення Пресвятої Богородиці! І у цей день людям надходять благі вісті. На підтвердження такий красномовний факт!!!

Колективу Київської обласної лікарні (для пацієнтів вона знана як лікарня для чорнобильців та учасників АТО, знаходиться у столиці на вулиці Південно-Сирецькій, 49) передано надзвичайно потрібну благодійну допомогу. Це апарат ШВЛ (штучної вентиляції легень) BLIZAR вітчизняного виробництва, використання якого вкрай необхідне буде при можливому лікуванні хворих на коронавірус. До прийняття їх лікарня майже на 200 ліжкомісць наразі готується.

Благодійну допомогу - апарат ШВЛ прийняли: лікар-реаніматолог Тамара Гайдай, старша медсестра Юлія Хворостяна і завідувач відділення інтенсивної терапії Олексій Сіромаха.

Передав апарат для штучної вентиляції легенів президент футбольного клубу "Колос" села Ковалівка Андрій Засуха. Погодьтеся : приклад - гідний наслідування! Підтримаємо медичну галузь Київщини - медичні працівники зможуть рятувати людей від коронавірусу!!!

Читати "Моя Київщина" у Facebook