#

Кого на Київщині нагороджують за "героїзм"?

Наталія Лютікова (активістка)

07.04.2023 10:42
Кого на Київщині нагороджують за "героїзм"?

Вибачте, але мене ця новина просто поплавила.

Оцей "герой", якого нагороджує Міноборони - це голова села, де я живу,  села Гора в Київській області - Роман Дмитрів.

Не знаю, хто його подав на нагороду і за які звитяги,  але в громаді подвиги цього ***** всі добре пам'ятають.

І як він місцеву ТРО розвалював під час наступу орків,  і як в найбагатшій сільській ОТГ все від бензину і хліба, до каністр та ліків забезпечували місцеві жителі, а Рома бухав з переляку, і як коли роздуплився робити закупівлі,  то одразу ж підтягнув "свій" ФОП та за харчування для ТРО купував сало по ціні мраморної яловичини. Як віджав собі землю під сільською котельною на декілька га, як на  переданих місцевими підприємцями автівках для фронту піарився як на особистих досягненнях.

Про це місцеві активісти не одне розслідування  провели і оприлюднили.

А ще. Наше село не було в окупації . То в чому героїзм? Відсидів в теплі, в тилу, отримав відзнаку як герой.  За що? Що наживався та виводив кеш на витратах на тероборону?  Що покриває церкву УПЦ (МП) в селі? 

Це якийсь сюр. В нашому селі є справжні герої та героїні. 

Наприклад,  Тетяна Чорновол , яка і Київ боронила на Броварському напрямку,  і Херсонщину звільняла, і нині у війську нас захищає. Є й інші, подвигами яких можна пишатися . 

Але ні. Відзнаки отримує тиловий щур. 

 Міністерство оборони України у вас там все норм? Якось перевіряйте списки, кого вам підсовують, коли поряд з достойними людьми , справжніми Героями пролазять такі персонажі, ви з одного боку знецінюєте внесок справжніх патріотів, а з іншого легітимізуєте моральних урядів та злочинців.

Допис зробила, щоб не забути . Для історії.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

Читати "Моя Київщина" у Telegram