#

«Колос-Буревій» — у чвертьфіналі Кубка України з ампфутболу!

Андрій Михальчук (начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації)

10.03.2026 09:14
«Колос-Буревій» — у чвертьфіналі Кубка України з ампфутболу!

«Колос-Буревій» — у чвертьфіналі Кубка України з ампфутболу!

За дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Миколи Калашника мав нагоду завітати на матч 1/8 фіналу Кубка України з ампфутболу, який відбувся 8 березня на базі НТБ «Колос» у Софіївській Борщагівці.

Разом із генеральним директором ФК «Колос» (Ковалівка) Євгеном Євсеєвим, очільником Київського регіонального центру «Інваспорт» Юрієм Кравченком, а також радниками голови Київської обласної державної адміністрації Олексієм Міщенком та Андрієм Смиком завітали підтримали команду «Колос-Буревій» (Київщина) у поєдинку проти ФК «СІЧ» (Запоріжжя).

Матч видався надзвичайно видовищним — 12 голів за 50 хвилин ігрового часу. Уже на старті гри Євген Потапенко оформив хет-трик у перші 8 хвилин, задавши темп усьому поєдинку. Загалом у матчі зафіксовано 1 хет-трик і 3 дублі, а 7 гравців команди відзначилися забитими м’ячами, що яскраво підкреслює командний характер гри.

У підсумку — перемога «Колос-Буревій» та вихід до 1/4 фіналу Кубка України, де команда зіграє проти львівської «Покрови АМП» за путівку до Фіналу чотирьох.

Особливо символічно, що основу команди складають ветерани війни, які своїм прикладом демонструють силу духу, незламність та справжню жагу до перемоги.

Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо команді нових перемог!

Читати "Моя Київщина" у Facebook