#

Костянтин Єфименко (екс-міністр транспорту в уряді Азарова): Про стратегію розвитку групи компаній Трібо і Біофарма

14.08.2019 14:14
Костянтин Єфименко (екс-міністр транспорту в уряді Азарова): Про стратегію розвитку групи компаній Трібо і Біофарма

Бізнес групи компаній Трібо і Біофарма стає потужнішим. Упевнений, в цьому році ми поставимо рекорд в нашому обороті та прибутку. Наш колектив, хоч і скоротився на 400 осіб, об'єднує 2800 осіб. Експорт в 50 країн. В цьому році ми запускаємо новий завод Біофарма, новий завод в групі Трібо, плюс два цехи в нашому промисловому сегменті.

У всіх наших бізнесах, мета зрозуміла як день - це частка світового ринку. І сьогодні стало чітко зрозуміло, що ми повинні змінити систему управління. Мої, іноді одноосібні рішення, рішення прийняті у вузькому колі моїх колег, сміливі рішення, ризиковані рішення вивели нас на цей рівень. Абсолютно зрозуміло, те, що вело нас до вершин вчора, сьогодні найбільший наш ризик, найбільша загроза. Мої рішення можуть бути не на 100% якісними, мудрими, відповідати викликам часу, сучасними, прорахованими.

Ми починаємо реформувати систему управління:

1. У всіх наших компаніях будуть створені реальні Ради директорів, де третина займуть незалежні директори. Упевнений, це будуть люди, які вже стояли на світових п'єдесталах в своїх сегментах.

2. Всі наші компанії пройдуть аудіювання KPMG, або чиєсь інше (потрібно відзначити, що ціни у KPMG для нас пристойні. Може вони думають, що ми внуки Рокфеллера?).

3. Спільно з B&M ми починаємо впроваджувати антикорупційну політику:

- стандарт про кофлікт інтересів;

- заборона на будь-які подарунки, виплати;

- впровадження анонімної лінії (будь-хто зможе поскаржитися, якщо дізнається, що хтось із нашої команди дає/бере незаконні винагороди);

- стандарти комерційної політики і багато іншого;

4. Ми почнемо готувати резерв кадрів. Будемо відбирати, навчати і розвивати молодь! Нашу молодь!

5. На всіх заводах і наших офісах ми впровадимо Lean.

6. На кожному заводі ми створимо (де немає) і розвинемо R&D лабораторії;

7. Наш бухоблік буде по МСФО;

8. 40% людей в наших офісах будуть англомовні.

9. Ми створимо комітети за напрямками, які знаходяться в нашому фокусі.

Я продовжу вникати до молекул, працювати по 14 годин на добу, вчитися і ділитися знаннями, я буду бігти в захист, туди, де побачу прогалину в нашій обороні і буду переходити з флангу на фланг, де побачу можливості для нас. Моє завдання розкрити таланти нашої великої команди, наших великих директорів, технологів, інженерів і маркетологів. Я граючий тренер, не більше того. Моє завдання вчасно побачити нового лідера команди і дати пас. Сотні пасів.

Ми йдемо на зліт, побажайте нам успіху.

Дякуємо!

 

 

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook