#

Леонід Джужик (депутат Київської обласної ради): На Київщині буде створено футбольну Академію

05.12.2019 07:10
Леонід Джужик (депутат Київської обласної ради): На Київщині буде створено футбольну Академію

Багато чого змінилося з часів заснування нашого футбольного клубу "Любомир". За п’ятнадцять років, які він існує, ми пройшли через багато випробувань та вирішили багато складних питань. А все для того, щоб наша молодь мала змогу розвиватися, як фізично, так і морально. Від останньої — моралі — залежить ледь не все. Бо саме вона формує наші особистості та вирішує яким саме майбутнім нас наділити.

Часом чую у свою адресу, що я дуже переймаюся чужими долями. І якщо чесно, мене таке ставлення досить сильно засмучує. Бо якби кожен із нас переймався питаннями ближніх, то, можливо, ми б жили у кращому середовищі, на яке заслуговуємо, ніж у тому, яке маємо зараз. Та і як можна не перейматися, наприклад, молоддю? Коли бачу, що молоді та сильні хлопці витрачають дорогоцінний час на усілякий непотріб, типу як ігрові автомати, алкоголь та наркотики, серце стискається. Невже немає навкруги немає нічого більш дивовижного, аніж “профукувати” свою молодість та здоров’я?

Тому я і взявся за створення футбольної команди та розвиток спорту в цілому, у своєму батьківському краю. І дякувати Богу, уже є результати, якими можна пишатися!

Одним із таких є початок будівництва нового футбольного стадіону зі штучним покриттям. Він буде розташований поряд із чинним, та буде облаштований за всіма стандартами, що дасть змогу тренуватися ще більшій кількості спортсменів та проводити ще більш захопливі футбольні матчі. А також було розпочато ремонтно-будівельні роботи на базі санаторію, який давно вже не функціонує, де буде створено футбольну академію та гуртожиток для проживання абітурієнтів.

Тож, я розраховую на вашу підтримку, яка багатого варта. Адже розуміння того, що ти робиш щось, що потрібно не тільки одному тобі, надихає та дає сили долати бюрократичні перепони, які постійно трапляються на шляху. Тож, як би це заїжджено не прозвучало, разом ми сила!

Шукати прикладів не треба, щоб зрозуміти, що згуртувавшись разом ми можемо подолати не тільки біду, а й зробити безліч гарних справ, які відгукнуться нам вдячністю нащадків.

Окрема подяка справжнім патріотам та людям, що дивляться у майбутнє, а саме:

  • директору ПП "Став Транс" Винокурову Олегу Валерійовичу;
  • директору ТОВ "Інтерагроінвест" Тертичному Олександру Вікторовичу;
  • директору ТОВ 'Журавлиське” Холодівському Віктору Петровичу;
  • директору ПП "Церера-Агро-Транс" Залєвському Юрію Миколайовичу;
  • голові СФГ "Перлина" Пацелі Олександру Васильовичу;
  • директору ПСП "Кривець" Гринюку Володимиру Васильовичу;
  • голові СФГ "Левада" Ткачу Борису Григоровичу;
  • приватному підприємцю Насадюк Віктору Петровичу.

А також кожному, хто вірить у добрі справи та долучається до їх втілення у життя.

Читати "Моя Київщина" у Telegram