#

Лише 2 роки тому Мінцифра почала будувати революційний проєкт – державу у смартфоні

Андрій Страховський (депутат Ірпінської міськради, забудовник)

09.02.2022 18:00
Лише 2 роки тому Мінцифра почала будувати революційний проєкт – державу у смартфоні
Андрій Страховський

Сьогодні у Палаці "Україна" відбувся мега захід – Дія Саміт, присвячений 2-й річниці "Дії". Під час саміту було представлено бачення всієї екосистеми державних службовців в Україні на кожному етапі людського життя. Михайло Федороє показав шлях, який пройшла його команда за два роки від ідеї до реалізації та ключових результатів.

Лише 2 роки тому Мінцифра почала будувати революційний проєкт – державу у смартфоні. А сьогодні налічується 14 мільйонів користувачів "Дія". 2 роки тому у містах України почали відкриватися Центри підтримки підприємців "ДІА". Бізнес", а сьогодні успішно та ефективно працюють 11 центрів, один з яких в Бучі, відкриттям якого займається моя компанія Strakhovskyi Group.

Побачивши кількість гостей на заходах в "Діа.Бізнес" в Бучі, розумію, що мій внесок в цей проєкт був не даремним. А сьогодні, сидячи в палаці "Україна" і побачивши Центр в Бучі і логотип його компанії на головному екрані – я в цьому ще раз переконався. Бути на одній хвилі зі своєю країною, жити її ідеями та мріями, допомагати їх реалізовувати – що може бути краще для сучасного підприємця?

Михайло Федоров, більше цифрових перемог! Найкраща команда робить найкраще для людей!

Читати "Моя Київщина" у Telegram