#

Людмила Жерносек (активістка, село Яблуневе): Відкрите звернення до Олександра Горгана

16.10.2018 12:20
Людмила Жерносек (активістка, село Яблуневе): Відкрите звернення до Олександра Горгана

Ще 22 вересня, на День міста, я відвезла заяву з приводу приєднання нашого села до Березані голові КОДА Олександру Горгану. І дуже просила, щоб він розглянув її. Наш сільський голова, Микола Холявко, заяву відхиляє. Всі села вже приєдналися і тепер наша черга. Ходять чутки, що нас збираються приєднати до Студениківської ОТГ. Але ми туди не хочемо. По-перше, до Березані нам набагато ближче. По-друге, ми Баришівський район. У нас тут і лікарня, ринок та інша інфраструктура. Туди ж нам добиратися кілометрів 40, та ще й не дуже хорошими дорогами.

Горган пообіцяв, що перегляне заяву та протоколи з нашої сесії. Але він цього так і не зробив. І я не знаю, на якій підставі. Тому що ми люди бідні й нікому не потрібні? Зрозуміло, що за цим всім стоїть Олександр Мостіпан, під якого фактично було утворено Студениківську ОТГ.

Ми вже не знаємо, що робити. Баришівський район нас кинув, у Березані кажуть, що не проти нашого приєднання, але, в той же час, втручатися в ці справи не хочуть, адже голова наш проти. Тут варто додати, що у 2016 Халявко теж був за приєднання до Березані, але чомусь різко змінив свою позицію.

Звертаюся до Олександра Горгана!

Можливо, Ви забули, що існує село Яблуневе, в якому живуть люди. Можливо, Ви забули, що я передавала Вам папку з документами. Можливо, Ви забули про свою обіцянку її переглянути і втрутитися в ситуацію. Я хочу нагадати Вам, що ми тут є, маємо власну думку, знаємо, що краще для нас. Прошу Вас втрутитися якнайшвидше в ситуацію та допомогти нам.

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook