#

Майбутнє залежить від того, про що думають і чого хочуть люди сьогодні

Ярослав Добрянський (заступник голови Київської облради)

13.08.2020 16:50
Майбутнє залежить від того, про що думають і чого хочуть люди сьогодні

Наша незалежна держава постійно залежить від зміни курсів кожної нової влади. Над країною, як Домоклів меч, висить постійна невизначеність. То ми орієнтуємося на Європу, то на Америку, нас постійно хитає то від настроїв керівництва Російської Федерації, то від вимог МВФ. А ще нас більше хвилює, кого ж оберуть новим президентом в Америці чи Білорусії аніж здоровий глузд при виборі свого, українського президента.

Обурює сьогодні і те, що політики заграються генетичними кодами нації: від вишиванки і до мовного питання. Не кожен, хто говорить російською мовою, є ворогом, як і не кожен, хто вдягає вишиванку, є другом. Усі ми прекрасно розуміємо, що жити треба, перш за все, за совістю за покликом серця, за загальнолюдськими законами, а все, що створюється штучно, - воно просто приречене зникнути. Ніхто ж ні в кого мову не забирає, як і порядність, яку ти маєш або ж не маєш. Для чого ж гратися й загострювати те, що вже прописано в законодавстві?

На моє глибоке переконання, не можна ділити українців на «правих» і на «лівих», ми повинні консолідувати суспільство. Суспільство цього як ніколи сьогодні потребує. А патріотом для мене є не той хто у вишиванці розказує як потрібно жити, а насправді і сам далеко не робить те що розказує. Патріотом для мене є той, хто виконує закони своєї країни і створює валовий внутрішній продукт.

Незалежність має бути не лише на папері, а й у наукових, економічних, культурних та інших досягненнях.

Я хочу щоб українці були господарями на своїй землі, щоб піднялася промисловість, щоб покращилася медицина, освіта, щоб не душили бізнес, щоб не українці їздили вивчати і переймати досвід за кордон, а щоб їздили до нас, адже нам є чим поділитися і є чим пишатись.

Майбутнє залежить від того, про що думають і чого хочуть люди сьогодні, а саме головне, що вони для цього роблять!

Читати "Моя Київщина" у Facebook