#

Ми на зв’язку з громадами Київщини та відкриті до ваших пропозицій щодо діджиталізації регіону

Денис Шугалій (заступник голови Київської ОДА)

01.02.2022 14:00
Ми на зв’язку з громадами Київщини та відкриті до ваших пропозицій щодо діджиталізації регіону
Денис Шугалій

Доброго дня, друзі! Для вас діджитал дайджест Київщини за минулий тиждень

  • З єПідтримкою жителям Київщини тепер можна купувати ліки.

Українці віком від 60 років тепер можуть витратити 1000 грн в аптеках, як онлайн, так і офлайн. Під час платежу вік людини перевірятиме банк.

  • Нова послуга в застосунку Дія – декларування місця проживання.

Зовсім скоро буде доступна найочікуваніша послуга для всієї країни – декларування місця проживання онлайн. Українці зможуть скористатися нею в кілька кліків, замість візитів до ЦНАП, військкоматів, черг та стресу!

  • Громадяни Київщини зможуть замовити результати адмінпослуг додому. Уряд ухвалив відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку.

Тепер не потрібно буде ходити до ЦНАП двічі. Щоб забрати результат достатньо буде навідатися до Центру, щоб замовити адмінпослугу, а результат — отримати вдома чи в поштовому відділенні Укрпошти.

  • "Трембіта" провела перший мільярд транзакцій між держреєстрами.

"Трембіта" – система, що допомагає людям та бізнесу отримувати електронні послуги швидко та зручно. Авторизувавшись в електронному кабінеті на порталі Дія, можна перевірити інформацію про своє майно, земельні ділянки, бізнес, транспорт, борги тощо. Саме завдяки «Терембіті» вдалося запустити такі послуги, як єМалятко та ID14, а незабаром й оцифрувати найпопулярнішу послугу в Україні – зміну місця реєстрації.

  • На порталі Дія.Цифрова освіта запустили серіал "Держава без бар’єрів" за участі першої леді України Олени Зеленської

Це 6 серій, тривалістю 6-10 хвилин, у яких ідеться про різні аспекти безбар’єрності в роботі публічних службовців. Впровадження державою та держслужбовцями доступних і зручних сервісів послуг для всіх без винятку людей.

А також, як і завжди, ми на зв’язку з громадами Київської області та відкриті до ваших пропозицій щодо діджиталізації нашого регіону.

Все буде цифра.

Читати "Моя Київщина" у Facebook