#

Михайло Бно-Айріян (губернатор Київщини): Сьогодні – вже рівно місяць як кручу педалі на новому велосипеді. активно і безперервно

09.08.2019 07:18
Михайло Бно-Айріян (губернатор Київщини): Сьогодні – вже рівно місяць як кручу педалі на новому велосипеді. активно і безперервно

Сьогодні – вже рівно місяць як кручу педалі на новому велосипеді. активно і безперервно.

Зупинки короткі, перевали – швидкі.

Місяць був непростим і це зрозуміло. Намагався дотримуватися своїх головних принципів роботи на цій позиції (створення нових можливостей, прозорість, відкритість до інвесторів, клієнтоорієнтованість, діджіталізація).

За цей час ми відвідали 8 районів та 3 об'єднані громади, декілька міст і багато сіл в області. Це Бориспільський, Васильківський, Білоцерківський, Переяслав-Хмельницький, Кагарлицький, Києво-Святошинський райони, Узинська та Тетіївська громади, Ржищів, Вишневе та інші. Де не були, - скоро приїдемо!

Ми проінспектували будівництво/реконструкцію в 8-ми школах та 3-ох садочків, 4-ох районних лікарень, 5-ти амбулаторій та 2-ох ФАПів.

Провели 3 виїзні наради з усім керівництвом області з приводу проблемних питань нашого регіону.

Провели першу при мені сесію обласної ради.

Відвідали 6 різних підприємств в області.

Відновили особистий прийом громадян. До речі, сьогодні відбулися мої перші зустрічі з людьми.

Безліч проблем і багато роботи. Дехто з вас ображається, що не чую чи не бачу прохання і запити. Чую, бачу, але не завжди фізично вистачає часу всім відповісти. Та ми вдосконалюємося і відпрацьовуємо техніку.

Краще менше говорити, а більше робити.

Президент Володимир Зеленський у Борисполі сказав, що наше головне завдання – зробити життя мешканців Київщини легшим. Саме це і намагаюся робити. Перший етап – подолали. Рухаємося далі.

Читати "Моя Київщина" у Telegram