#

Микола Спірідонов (політичний експерт): Винні в обвалі спорткомплексу у Вишневому повинні бути суворо покарані

18.12.2018 16:30
Микола Спірідонов (політичний експерт): Винні в обвалі спорткомплексу у Вишневому повинні бути суворо покарані

За 2 місяці до надзвичайної ситуації у Вишневому в Броварах в гуртожитку обвалилася стіна. Тоді теж були скарги, люди говорили, що будинок в аварійному стані. Але міська влада не відреагувала. Оскільки спорткомплекс був нещодавно введений в експлуатацію і так швидко обвалився, не можна виключити, що при будівництві мали місце службова недбалість та корупція.
На жаль, в Україні багато де ще може таке трапитися, тому що чиновники відкривають нові спортивні споруди, нові дитячі майданчики і не піклуються про безпеку. Я вважаю, що для попередження таких випадків дуже важлива невідворотність покарання за проведення неякісних робіт і введення таких об'єктів в експлуатацію. Повертаючись до конкретної ситуації у Вишневому, хочу зазначити, що тренерів, які працювали у спорткомплексі, слід нагородити. Саме їх швидка і згуртована реакція допомогла врятувати дітей.
Добре, що все закінчилось без жертв, але завжди сподіватись на кмітливість тренерів не варто. Винні в цьому інциденті повинні бути суворо покарані, відповідальності з державних органів влади та горе-будівельників ніхто не знімав.

Читати "Моя Київщина" у Facebook