#

Міністр та шеф Нацпола - на контролі, а ми просто супроводжуємо все

Дімітріус Зірковий (Політик майбутнього)

12.04.2026 09:34
Міністр та шеф Нацпола - на контролі, а ми просто супроводжуємо все

Досліджуючи історію пластмасових "довгожителів" (вони ж соросята), відомі силовики поділились враженням від дикого перекосу. Один веселий молодий генерал Ф-ч за десять років побудував ОПГ континентального масштабу.

Сьогодні він опирається на вірних псів - покидьків у формі, які тримають траси. Джерело в прокуратурі найбільшого міста Київщини повідомило, що ведеться багаторічна оперативна розробка банди перевертнів в погонах на чолі з сумними клоунами К-ком та С-вим.

Ключова історія: обілечування бізнесу та ухилянтів, розправи над опонентами підшефних комерсантів, а головне - супровід транснаціональних трафіків (зброя, контрабанда, наркотики, готівка, нелегали)

Міністр та Шеф НП повністю залежні від Ф-ча, оскільки він контролює трафік та має вирішальний вплив на лютих воїнів,

- на умовах анонімності повідомив розслідувачам ДБР та НАБУ колишній високопосадовець з команди фейсбук-міністра А-ва...

Найважче схопити цю гідру тому, що пластмасові соросята нічим не торгують, а лише супроводжують за суттєвий нал, спостерігаючи так би мовити на відстані. Найгірше те, що європейські силовики теж в долі, тому їхні країни далі будуть страждати від безкінечного потоку цього всякого!,

-  розчаровується провалом розслідувань співрозмовник.


Читати "Моя Київщина" у Facebook