#

Модель військової освіти в Україні наближається до критеріїв Північноатлантичного Альянсу

Олександр Павлюк (Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України)

05.06.2023 16:15
Модель військової освіти в Україні наближається до критеріїв Північноатлантичного Альянсу
Олександр Павлюк

Модель військової освіти в Україні як нормативно, так і практично наближається до критеріїв Північноатлантичного Альянсу. Ця робота триває в межах реалізації стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору.

Напередодні провів робочу нараду з представниками Генерального штабу, очільниками відповідальних департаментів Міноборони та керівництва закладів вищої військової освіти з питань пріоритетних напрямків розвитку військової освіти.

На порядку денному – створення такої гнучкої моделі військової освіти, та підготовки, що відповідає потребам Сил оборони саме в умовах воєнних дій високої інтенсивності.

Бойовий досвід ми вивчаємо та детально систематизуємо. Така інформація становить цінність не лише для наших військових навчальних закладів, але й партнерів з НАТО.

Окрім цього детально розібрали рекомендації, напрацьовані спільно з фахівцями програми НАТО з удосконалення військової освіти DEEP. Попередньо над цим питанням мав змогу працювати під час робочого візиту до Польщі.

Окремий пріоритет – тим викликам та можливостям, які постали перед нашою військовою вищою освітою перед початком нового навчального року. Вже з 1 вересня плануємо розпочати освітній процес за низкою нових та суттєво оновлених програм підготовки.

Від якості освіти наших захисників та захисниць залежить рівень їх підготовки, а отже — рівень боєздатності українського війська.

Читати "Моя Київщина" у Telegram