#

Моя присяга перед людьми залишається для мене обов’язком щодня

Михайло Кривошеєв (Таращанський міський голова)

25.11.2025 11:55
Моя присяга перед людьми залишається для мене обов’язком щодня

Сьогодні рівно 5 років, як я вступив на посаду міського голови та прийняв присягу служити Таращанській громаді. 

П’ять років - це багато і мало водночас. Мало, коли згадуєш, скільки ще потрібно зробити. Багато, коли розумієш, скільки вже пройдено.

За ці роки було все: і підтримка, і критика, і складні рішення, і моменти, коли доводилось стояти на межі людського, морального й професійного. Але кожного разу я згадував слова присяги і вони повертали до головного: служити людям, а не собі.

Мені завжди хотілось, щоб Тараща була громадою, де влада не ховається за кабінетами, де не бояться дивитись людям в очі, де сприймають відповідальність не як тягар, а як честь.

Чи все вдалося? Ні. Чи я зробив максимум можливого? Так. І я буду робити ще більше.

Війна змінила реалії, але не змінила головного: моя присяга перед людьми залишається для мене обов’язком щодня.

Дякую всім, хто поруч. Дякую тим, хто підтримує. Дякую тим, хто критикує, бо це теж рухає вперед.

П’ять років позаду. Попереду - ще більше роботи. Я і далі працюватиму відкрито та якісно, спираючись на досвід, який набув за ці роки поруч з вами.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: