#

На Київщині активно легалізовують два мільярди готівки банди Януковича

Дімітріус Зірковий (Політик майбутнього)

04.05.2026 21:06
На Київщині активно легалізовують два мільярди готівки банди Януковича
.

Зараз активно працюємо над історією, як за бандитські гроші в столичному регіоні бандити купили мерію.


Мета - взяти під повний контроль територію та будувати підприємства для легалізації російських коштів, які не змогли вивезти до повномасштабного.


Методи - рейдерство, підкуп, залякування з розумінням безкарності.


Так що запасайтесь поп-корном.




Читати "Моя Київщина" у Facebook