На Київщині активно легалізовують два мільярди готівки банди Януковича
Дімітріус Зірковий (Політик майбутнього)
04.05.2026
21:06
.
Зараз активно працюємо над історією, як за бандитські гроші в столичному регіоні бандити купили мерію.
Мета - взяти під повний контроль територію та будувати підприємства для легалізації російських коштів, які не змогли вивезти до повномасштабного.
Методи - рейдерство, підкуп, залякування з розумінням безкарності.
Так що запасайтесь поп-корном.

