#

На Київщині з липня спостерігається хвиля нарощення бізнес-активності

Геннадій Чижиков (президент Торгово-промислової палати України)

07.09.2022 12:54
На Київщині з липня спостерігається хвиля нарощення бізнес-активності

Привітав бізнес Київської області із Днем підприємця!

Готовність українського бізнесу до викликів ділового сезону обговорили із командою Київської обласної торгово-промислової палати та бізнесом області.

Київщина зазнала серйозного удару під час російського широкомасштабного вторгнення у лютому-березні. Найактивніші регіони області були розорені російськими агресорами. Сотні компаній з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Макарова та Василькова належали до Київської обласної ТПП.

Саме тому, зараз серед найпопулярніших послуг КО ТПП – фіксація пошкодження майна.

Палата вистояла, зберегла колектив і допомагає у відновленні бізнесу!

Подякував команді Київської обласної ТПП за роботу 24/7 увесь період війни! Карнети-АТА, сертифікати походження, форс-мажору, підтримка експорту, консультації та експертизи – колектив надавав послуги для бізнесу за будь-яких умов.

Радий був почути від президента Київської обласної ТПП Олександра Рябоконя про відновлення роботи десятків компаній. З липня спостерігається хвиля нарощення бізнес-активності. До регіону повертаються люди, відновилась частина виробничих потужностей. До області повертається життя.

Із великим задоволенням привітав із Днем підприємця представників бізнесів-членів Київської обласної ТПП. Ми цінуємо довіру бізнесу і бачимо серйозні перспективи поглиблення співпраці.

Рухаємось разом далі!

Читати "Моя Київщина" у Facebook