#

На Київщині запустили чат-бот для пошуку зниклих людей: як скористатися

Ірина Прянішнікова (речниця Нацполіції Київщини)

27.03.2022 15:20
На Київщині запустили чат-бот для пошуку зниклих людей: як скористатися

Друзі, багато хто з нас зараз шукає рідних та близьких, з якими з різних причин втрачено зв’язок! Цей чат-бот "Шукаю рідних" створено саме для того, аби ви могли подати дані про тих, кого шукаєте! Вірю в те, що ви знайдете тих, кого втратили!  

Ресурс запроваджено поліцією Київщини спільно із Київською обласною військовою адміністрацією для оперативного пошуку зниклих родичів та знайомих. Перша така практика була успішно запроваджена в Гостомельській громаді та вже дає позитивні результати.  

Для того, щоб розшукати зниклу людину, користувачам потрібно перейти до чат-боту месенжера Telegram https://t.me/findme_kyivobl_bot та надіслати необхідну для ефективного пошуку інформацію, в якій обов’язково зазначаємо: 

Свої анкетні дані: (П.І.Б.) дату народження, місце проживання або перебування на даний час, номер контактного телефону. 

Відомості про зниклих: анкетні дані розшукуваного (П.І.Б.), дату народження, місце проживання, контактний телефон, місце та дату коли розшукувані виходили останній раз на зв'язок чи місце перебування, коли з ними було втрачено зв'язок.  

У випадку, якщо ви володієте інформацією про те, що окупанти відібрали у розшукуваного мобільний телефон, зазначте місце такої події та номер викраденого телефону. 

Поліцейські Київщини завжди готові прийти на допомогу громадянам! Віримо, що спільними діями налагодимо втрачений зв’язок із рідними, яких відшукаєте за допомогою чат-боту. Бережіть себе та своїх рідних!

Читати "Моя Київщина" у Facebook