#

На останній сесії депутати підтримали виділення коштів для відновлення зруйнованого житла мешканців області

Станіслав Семергей (депутат Київоблради)

30.12.2022 19:00
На останній сесії депутати підтримали виділення коштів для відновлення зруйнованого житла мешканців області

Надзвичайно складним для нашої країни виявився 2022 рік. Упевнений, що кожен робив все можливе для спільної перемоги.

Як обласний депутат від Київщини, протягом 2022 року систематично приїздив у міста та населенні пункти, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ. Під час таких візитів, за підтримки проєкту МедиаОборона, разом із колегами та друзями надавали гуманітарну допомогу мешканцям (продуктові набори, засоби особистої гігієни, медичні препарати першої необхідності, тощо). Крім того, надавалися консультації з юридичних питань.

Незважаючи на повітряні тривоги, депутати Київська обласна рада збиралися на комісіях, сесійних засіданнях та інших заходах для вирішення актуальних проблем і питань мешканців Київської області, протягом всього року.

На останній сесії ми з фракційними колегами "Слуга Народу" більшістю голосів підтримали виділення коштів для відновлення зруйнованого житла мешканців області, що попередньо було затверджено на Постійній комісії з питань капітального будівництва, яку я очолив. 

У подальшому профільна комісія Київська обласна державна адміністрація під головуванням Дмитра Назаренка проведе прозорий відбір об’єктів, що підлягатимуть відновленню. У першу чергу це житло багатодітних сімей, людей похилого віку, сімей військовослужбовців тощо.

Дякую всім, хто був поруч у цей непростий час, зберігав оптимізм і бадьорість духу, та об’єднував зусилля задля однієї мети.

На вимогу ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад" мій звіт про депутатську діяльність опубліковано для ознайомлення виборців на сайті Київської обласної ради.


Читати "Моя Київщина" у Facebook