#

Нацбанк оштрафував компанію за неетичне стягування боргу

Ольга Василевська-Смаглюк (народна депутатка, 96 округ)

02.10.2021 09:10
Нацбанк оштрафував компанію за неетичне стягування боргу
Ольга Василевська-Смаглюк

Вийди геть, розбійнику!

Перший пішов

Нацбанк наклав штраф у розмірі 102 тисяч (!) гривень на компанію, яка порушувала вимоги до етичної поведінки при стягненні боргу https://bank.gov.ua/.../do-finansovoyi-ustanovi...

Далі, якщо будуть наступні скарги, цю компанію позбавлять ліцензії!

10 вересня мені жалілася на цю компанію жінка, близьку людину якої працівники цієї компанії, намагаючись змусити сплатити борг, тероризували, розсилаючи її колегам аморальний наклеп про те, що ця людина нібито вимагає від студентів надавати їй послуги сексуального характеру, телефонували її сусідам, вимагаючи допомогти примусити її погасити заборгованість, погрожували їй самій. Сьогодні вони за це поплатилися! Поплатилися у розмірі, що кратно перевищує те, що вони могли з неї отримати

І так буде з кожним, хто вирішить, що йому все дозволено при стягненні заборгованості. Особисто слідкуватиму за тим, аби кожен відомий мені випадок спроб колекторів перетворити життя людини на пекло завершувався спочатку величезними штрафами до бюджету, а потім виведенням з ринку тих, хто сплутав сьогоднішні реалії договірних відносин з часами рекету.

Сотня таких кейсів і, по-перше, бюджет отримає додаткові десять мільйонів гривень, а по-друге, повірте мені, бажаючих творити беззаконня стане в сотні разів менше.

Висловлюю велику подяку усім, хто допомагав створити наш закон 1349-ІХ. Уклінна подяка Національному банку за початок великого виховного процесу. Я впевнена, що за умови продовження демонстрування регулятором жорсткої позиції щодо неприпустимості розбійницьких методів роботи з заборгованістю ми у рекордні терміни отримаємо  перевихований ринок.

Кожного, хто коли-небудь потерпав від дій колекторів, зі святом – сьогодні день, коли ми починаємо шлях, завершивши який з впевненістю скажемо: "ніколи знову таке не повториться в нашій країні".

P.s.

Друзі, для полегшення роботи Нацбанку максимально фіксуйте погрози і інші порушення при намаганні стягнути з вас борги і ОБОВ'ЯЗКОВО додавайте їх як докази до своїх заяв, які надсилайте через оцю форму https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals. Так покарання знайде ваших кривдників значно швидше.

Читати "Моя Київщина" у Facebook