#

Насолоджуємось останніми днями тепла та демократії

Володимир Цибулько (Письменник)

08.09.2023 15:15
Насолоджуємось останніми днями тепла та демократії
Володимир Цибулько

Офіс вирішив розпустити місцеві ради, ув’язнити мерів, а регіони віддати під контроль військових адміністрацій. Перші будуть: Київ, Чернігів та Львів

Якби я почув таке рік назад, сказав би, що це якась історія з диктаторської росії.

На жаль, це Україна. І на днях, ці слова отримали цілком реальне підтвердження.

На Банковій вирішили під час війни повністю зачистити політичне поле, знищивши залишки демократії в особі місцевого самоврядування.

Йдуть двома шляхами.

Перший. Юридичне свавілля.

Офіс Президента через своїх нардепів зареєстрував в Раді законопроєкт, який пропонує, по суті, розпустити Київраду, всі обласні та районні ради.

У тексті законодавчої ініціативи йдеться про зміни до закону “Про статус депутатів місцевих рад” щодо дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради.

Пропозиція викладена в єдиному реченні: повноваження депутатів місцевих рад автоматичне достроково припиняються, якщо діє військова адміністрація.

Автори законопроєкту: «слуги народу» та ОПЗЖ, депутати якої працювали на Медведчука та москву, а зараз працюють ще й на Банкову в обмін на недоторканість.

Законопроєкт це більше прощупування західних партнерів. Подивитися на їх реакцію – пролізе-не пролізе.

А ось реальний тиск вже відбувається через силове та судове свавілля. Це другий шлях.

«Дебеери», «уесери», «нацппол», суд Шевченківського району Києва всі заряджені проти ворога. Ні, не проти орків. На орків часу немає. Ворогом Банкової є місцеве самоврядування. 

А на днях СБУ отримала вказівку наздоганяти мерів, які дратують або не підкоряються ОП.

Львів, Чернігів, Рівне а зараз отримана команда ще й по Києву. Обшуки та  підозри: СБУ отримала вказівку з Офісу «рвати» Кличка та його оточення.

Сфабриковані справи мають лягти на стіл декому в Офісі до 15 вересня.

В Чернігові до в.о мера Ломако вже прийшли додому і на очах в дітей та дружини перевернули квартиру. Нічого не знайшли. Забрали телефон і пішли. До цього були обшуки у структурах міськради Садового. Тепер будуть обшуки у Кличка, його оточення та в КМДА.

За моєю інформацією, робота відбувається через Шевченківський суд, який за вказівкою штампує будь-які ухвали.

Як мені відомо, в посольствах країн західних партнерів дізналися про ситуацію і дуже напружилися. Побачимо, чим закінчиться.

А поки насолоджуємось останніми днями тепла та демократії.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: