#

Небезпека приходить від непокараного зла

Анна Бабинець (журналістка)

18.07.2022 15:38
Небезпека приходить від непокараного зла

Це 37-річний Петро Бігун. Днями його затримала поліція, бо вважає, що Петро вбив та розчленував свою кохану. Чоловік розрізав тіло вбитої жінки на дрібні шматки і довго розносив ці шматки по смітниках та водоймах. Але дещо залишив собі. У Петра в морозилці знайшли заморожені серце, язик, матку та нирку вбитої жінки. Чоловік дуже професійно приховував свій злочин.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та наручний годинник

Здавалося б, звичайний маньяк. Але ні, не звичайний: вихований за бюджетні гроші та двічі, по суті, не покараний за вчинені злочини. 

Коли я дивилася хорор-відео від поліції про це вбивство, то ніяк не могла зрозуміти, звідки у цього учасника ток-шоу “Одруження наосліп” такі навички з приховування злочинів. У відео голова поліції Київщини Андрій Нєбитов у деталях розповідає про вбивство і про те, що Петро був адвокатом та учасником ток-шоу. Але чомусь не розповідає, що Петро Бігун - колишній правоохоронець, слідчий прокуратури.

У 2016 році, працюючи слідчим у особливо важливих справах київської прокуратури, Петро Бігун напився і перекинувся на своєму Мерседесі S500L - на щастя, ніхто не постраждав. Провадження закрили через термін давності і прокурора, звісно ж, не покарали за те, що він їздив п’яним за кермом.

У 2017 році суд звинуватив слідчого Бігуна у службовій підробці: він складав неправдиві клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів. Слідчого визнали винним у підробці документів, але дали іспитовий термін і він так і не потрапив у тюрму.

Далі Бігун стає адвокатом та двічі балотується у депутати - один раз у столиці від партії “Правий сектор”, другий - як самовисуванець до Верховної Ради. Схоже, що ніхто не перевіряв бекграунд колишнього слідчого, і ми могли б отримати чергового скандального депутата, який жив би за наші податки.

Ну, а далі наш герой вбиває 39-річну жінку та професійно приховує злочин.

Тут важливо усвідомити, що приховувати злочини Петро Бігун навчився за бюджетні кошти - коли працював слідчим прокуратури у особливо важливих справах. Коли підробляв документи та вийшов сухим з води.

Головний поліцейський Київщини Нєбитов у своєму хорор-відео про маньяка пафосно підсумовує, що “небезпека може бути зовсім поруч, небезпека може прийти звідки її не чекаєш”. 

Та ні! Небезпека майже напевне прийде від непокараного зла: спочатку ти їздиш п’яний за кермом, потім на посаді слідчого підробляєш документи, а потім вбиваєш і розчленовуєш жінку. Тому вдавати, що це у нас просто маніяк-самородок з шоу про одруження, - це, як би так сказати, трохи маніпуляція

Читати "Моя Київщина" у Facebook