#

Я хочу запевнити, що залякати мене не вдасться

Ігор Сапожко (міський голова Броварів)

22.12.2020 19:37
Я хочу запевнити, що залякати мене не вдасться
Вчора о пів на десяту вечора група з п’ятьох озброєних чоловіків увірвалась в мій будинок, де в цей час знаходилась моя сім’я – дружина та дев’ятирічний син. Попри те, що всі заощадження, які були в домі, ми віддали одразу, злочинці зв’язали дитину та Марину і на їхніх очах почали мене бити. Після цього влаштували в будинку погром і швидко зникли.
На місце події прибули правоохоронці, відкрита кримінальна справа, триває слідство, яке має кваліфікувати справу.
Переконаний, що це не просто грабіж з ціллю заволодіти майном. Я сприймаю цей факт як політичний тиск та розправу в чистому вигляді, з метою залякати та змусити мене зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів.
Ми з командою пережили брудні технології «чорного» піару, потім почались обшуки в міській раді, «за вуха» притягували факти та порушували десятки кримінальних справ, які розвалювались одна за одною в процесі слідства. Жодне з цих безпідставних звинувачень не було підтверджено та не дійшло до судового розгляду. Далі були спроби сфальсифікувати результати виборів 25 жовтня через міську ТВК, але і тут наших опонентів спіткала невдача. Тож, коли ці методи тиску не подіяли, залишився один – фізична розправа наді мною та моєю родиною.
Незважаючи на жахіття, яке пережила моя родина, я хочу запевнити, що залякати мене не вдасться. Я в жодному разі не зраджу довіру тисяч броварчан, які мене підтримують. Ми разом вибороли перемогу 25 жовтня і обов'язково переможемо 17 січня 2021 року.
А всім своїм опонентам раджу діяти виключно в правовому полі та не перетворювати вибори в Броварах на криваву бійню. Результати повторних виборів 17 січня нас розсудять.
Читати "Моя Київщина" у Facebook