#

Ніде немає такої відвертої та нахабної корупції, як у столиці

Денис Казанский (журналіст)

25.09.2021 12:12
Ніде немає такої відвертої та нахабної корупції, як у столиці

Здавалося, за часи роботи в журналістиці, я вже бачив усе, і історіями про корупцію мене не вразити. Але Схеми: корупція в деталях - RFERL це вдалося.

Подивіться цей сюжет. В ньому відповіді на всі питання. І чому Україна досі залишається бідною країною, і чому Київ, попри те що має величезні ресурси та бюджет, віглядає занедбаним та брудним, і відстає вже навіть від Львова (хто бачив відреставровану площу біля львівського зализничного вокзалу - той зрозуміє про що мова).

https://www.youtube.com/watch?v=OsuAE0FKQ_I

Просто на очах у громади, у всієї країни за допомогою керівництва Нацполіції Києва тупо вкрали у мешканців столиці землі навіть не на мільйони, а на мільярди доларів. Включаючи цілий острів  на Дніпрі.

А вчора екскерівника Київської поліції Крищенка, відповідального за цю схему, з подачі Кличка призначили заступником мера столиці. Причому проголосували за це призначення майже усією Київрадою - і Удар, і ЄС, і ОПЗЖ, і Батьківщина, і Голос (за винятком одного депутата Михайлової). Яке зворушливе єднання...

Відбувається якесь божевілля. Зазвичай, столиця - це вітрина та головний осередок цивілізації в країні. Якщо десь у провінції може відбуватися беззаконня та треш, то у столиці дотримуються хоч якихось рамок пристойності. У нас же навпаки. Ніде немає такої відвертої, нахабної корупції, як у столиці. У це корупційне провалля засмоктує вже цілі острови і озера, як це ось-ось може статися з Вирлицею.

До речі, шанс якось вплинути на цю ситуацію та нарешті почати змінювати її випаде 2 жовтня, коли у Києві пройде об’єднаний “Марш за Київ”.

Головні вимоги маршу:

  • СТОП забудовному насильству над містом;
  • реформа транспорту і мобільності;
  • забезпечення чистого повітря та води з крану;
  • повністю новий генплан і відмова від генплану забудовників 2025;
  • негайне повернення Києву самоврядування та районних рад з бюджетом та повноваженнями.
Читати "Моя Київщина" у Facebook