#

Нові шкільні автобуси отримали територіальні громади на Київщині

Валерій Колюх (народний депутат України, 92 округ)

24.10.2025 12:33
Нові шкільні автобуси отримали територіальні громади на Київщині

Сьогодні за участю колег - народних депутатів України, керівництва Київської обласної державної (військової) адміністрації, голів місцевих територіальних громад та представників відділів освіти місцевих рад були передані шкільні автобуси для закладів освіти громад Київської області у рамках забезпечення програми підвезення учнів до закладів освіти.

У Білоцерківському районі такі автобуси отримали Гребінківська, Ковалівська, Маловільшанська, Медвинська, Рокитнянська та Таращанська територіальні громади в тому числі з мого округу.

Шкільні автобуси забезпечать комфортне та безпечне  підвезення школярів, та обладнані спеціальними пристроями для учнів з особливим освітніми потребами.

Вдячні за продуктивну співпрацю органам державної та місцевої влади, яка сприяє реалізації проектів, які допомагають забезпечити доступність освіти для школярів з різних населених пунктів територіальних громад та створити необхідні умови для комфортного навчання.

Читати "Моя Київщина" у Telegram