#

Новорічний дерибан Васильківської землі вивчатимуть правоохоронці та аналітики НАЗК

Олександр Дубінський (народний депутат, 94 округ)

18.01.2022 15:00
Новорічний дерибан Васильківської землі вивчатимуть правоохоронці та аналітики НАЗК

Учора терміново проінформувала поліція Київської області про результати останнього засідання Васильківської міськради, де за 15 хвилин спромоглися розподілити 183 земельних ділянки.

Ухвалені рішення шокують: стадіон на території школи №9 депутати віддають під будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Сподіваюсь, на майбутніх допитах посадовці Васильківської міської ради зможуть пояснити, чому земельні наділи були розподілені на користь депутатів міської ради.

Серед рішень – виділення у власність землі для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Лістрового для громадянина Олександра Шалуєва. Це батько депутата міської ради Ганни Шалуєвої.

На користь депутата Ірини Гейко надано дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів Сергію Завальному, який є зятем депутатки.

Для свекрухи депутата Марини Брукви затверджено проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Соборна.

Рідня ще однієї депутатки Лідії Пацало отримала два рішення щодо землевідведення у с. Яцьки.

Переділ землі громади відбувся напередодні Нового року у турборежимі. Голосування відбулось без жодних обговорень.

А чи запитали депутати Васильківської міської ради думку громади?

Ні. Дану схему навпаки - намагалися ретельно приховати.

Напередодні засідання в загальний доступ не було представлено докладних проєктів рішень аби звичайні люди нічого не знали про те, що відбувається.

Сподіваюсь на оперативну реакцію правоохоронних органів. Всю необхідну інформацію їм передав!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: