#

Олександр Терещук (голова Київської ОДА): Проект бюджету розвитку області формується на основі проблем районів та потреб жителів Київщини

21.03.2019 07:44
Олександр Терещук (голова Київської ОДА): Проект бюджету розвитку області формується на основі проблем районів та потреб жителів Київщини

Проект бюджету розвитку області наразі формується. Він формується, виходячи з проблем усіх районів, на основі побажань та потреб жителів Київщини.

Бо моє тверде переконання, що державні кошти, зокрема кошти обласного бюджету, мають розподіляти не клерки в кабінетах, а звичайні люди, громадяни країни. 

Саме тому я об‘їзжаю райони та безпосередньо спілкуюся з жителями області про їхні проблеми. За незначний термін мого перебування на посаді голови КОДА, я вже відвідав майже всі райони! Лише цього тижня був на Вишгородщині та Бородянщині. У п‘ятницю - заплановано поїздку на Васильківщину та Фастівщину. 

Так ось. Я особисто перевіряю недобудовані об’єкти соціальної інфраструктури, а також ті, які потребують невідкладного ремонту. Це і школи, і коледжи, і дитячі садочки, і лікарні, і спортивні майданчики, і дороги. 

Я особисто спілкуюсь із жителями області. І те, що люди розповідають під час відкритих нарад про свої потреби, про потреби громади - ми протоколюємо, аналізуємо та узагальнюємо. 

На основі цієї інформації ми формуємо проект бюджету області, який днями буде подано на облраду. 

І в цьому проекті буде враховано потреби не якогось одного, а кожного з районів. 
Це моя принципова позиція.

Читати "Моя Київщина" у Telegram