#

Олексій Вороненко (політолог): Я вдячний громадській організації, яка зберегла Межигір'я в належному стані

30.05.2019 08:59
Олексій Вороненко (політолог): Я вдячний громадській організації, яка зберегла Межигір'я в належному стані
Фото з мережі Інтернет

Друзі, мені незрозумілий весь цей шум.

Все відбувається в рамках чинного законодавства. І все!

Перше. Я дуже вдячний громадській організації, яка зберегла Межигір'я в належному стані (принаймні з їхніх слів), ми не вороги в цьому питанні, а якраз навпаки – партнери. В крайньому випадку – здорові опоненти. Я хочу в це вірити, навіть не дивлячись на весь бруд, який вони на мене ллють через ЗМІ. Є чинне законодавство і процедура конкурсу керуючого Межигір'ям. Ми витримали букву закону від і до. Так, сьогодні тендерна комісія Арми проголосувала в повному складі, одноголосно, прийняла рішення передати управління Межигір'ям компанії "Скомпані", в якій я директор. Підкреслюю, все в рамках чинного Закону України!

Друга тема, яка мені незрозуміла – шум навколо моєї колишньої роботи помічником депутата Верховної Ради України, Євгена Мураєва. Помічник – це що, ключова фігура? Або це посада рівня глави Адміністрації Президента України? Гаразд би був помічником, але з січня 2018-го ним не є. Але так звана преса упустилаи, що я активно критикував Мураєва в ЗМІ за те, що його позиція стала з роками все більш деструктивною і збитковою. Дивно, що не помітили. Хто не вірить, подивіться мої свіжі коментарі, а також прошу представників засобів масової інформації бути уважнішими, коли ви пишете "помічник Мураєва"! Я не подаю судових позовів, щоб ви не почали говорити, мовляв, обмежують пресу, свободу висловлювання і т.п. Не пишіть брехні, а просто зателефонуйте до відділу кадрів Верховної Ради і запитайте, чи значиться такий-то в помічниках у такого-то депутата. І отримаєте конкретну відповідь.

І третій момент. Громадська рада при АРМА рекомендує чи то продовжити, чи то скасувати конкурс. Громадська рада є консультативним органом при будь-якій державній структурі, і не йому рекомендувати порушувати закон (цього в принципі ніхто не може робити).

Я відкритий до НЕангажованої преси і громадськості, як і завжди. Опонентам хочу побажати не кидати свою честь і не опускатися до чорного піару. Є закон, і його потрібно виконувати.

Читати "Моя Київщина" у Facebook