#

Отак гуртом і творимо добро

Надія Карпенко (голова ГО "Фонд громади Київщини")

21.12.2021 12:20
Отак гуртом і творимо добро

Як файно співали вихованці спецзакладу у Таращі на святі Миколайчика: «Хай Ісус мале дитя, благословить ваше життя!» і вчора ми у них були. Таращанський навчально реабілітаційний центр, там навчаються особливі діти, деякі - сироти, їм по 8-17 рочків, наразі їх там сімдесят троє, дітлахи привітали міні-раночком, а мої Друзі-Однодумці підготували всім презентики: одяг, засоби гігієни (це завезли й склали у комору), а от кульок смаколиків у новорічних пакетах роздали кожному в ручки, було кльово й так душевно!

Скажу так – я такий собі провідник, а ось як організувалось все: дзвонить мені мій конкретний білоцерківський Friend у благих справах – Віктор Шаравара (на Нього завжди можу розраховувати в своїх громадських штуках (і стіл накриє перекусити якщо артистів до малят зібрала, і з транспортом допоможе), а це каже: "Надюша, у меня есть партнёры, мы хотим на святого Николая сделать детям праздник, посоветуй куда поехать, ты же знаешь чтоб нуждались?".

От і завезла Віктора і Його Друзів-підприємців аж у Таращу, у них ще й є такі благодійні ініціативи як БФ "Еквілібріум", "Їжа для життя", (Вітя, а про рівень КСВ підприємства котрим керуєш Ти - "Bila Veza Group" напишу окремо). Отак гуртом і творимо, а добро - воно єднає справжніх, слава Господу за всіх і все!
Читати "Моя Київщина" у Facebook